O firmie

Celem firmy ANTICOR  jest pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży i dystrybucji materiałów. Naszym celem od powstania firmy jest „krzewienie kultury technicznej” poprzez wprowadzanie nowoczesnych technologii, organizację i uczestnictwo w sympozjach krajowych i zagranicznych, doradztwo techniczne, ale również aktywne uczestnictwo w tworzeniu wytycznych i norm technicznych.  Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne poprzez prowadzenie szkoleń teoretyczno-praktycznych z zakresu biernej ochrony przeciwkorozyjnej. Chcemy, aby nasi klienci dzięki naszym produktom i technologiom osiągnęli jak największy sukces i korzyści dla siebie i swojej działalności.

Produkty ANTICOR-u znajdziecie Państwo nie tylko w Polsce, krajach europejskich oraz na innych kontynentach.  Działamy w różnych branżach przemysłu, takich jak: gazownictwo, budownictwo, elektroinstalacje, wodociągi, petrochemia, klimatyzacja, ciepłownictwo. Nasze materiały znajdują też szerokie zastosowanie np. przemyśle stoczniowym, w motoryzacji, lotnictwie, centrach wystawienniczych i kongresowych oraz teatrach. Wszystkie produkty posiadają wspólną cechę: są dobrej jakości i całkowicie spełniają odpowiednie wymogi. Materiały ANTICOR-u są niezbędne wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba izolacji przeciwkorozyjnej lub innej, konieczność uszczelniania, mocowania, wiązkowania, itp.

Jesteśmy dumni, iż od kilkunastu lat Firma ANTICOR jest corocznym laureatem prestiżowej nagrody konkursu konsumenckiego SOLIDNA FIRMA. To świadectwo naszej uczciwości, zaangażowania wobec klientów, pracowników, instytucji państwowych oraz troski o środowisko, co stało się naszą filozofią działania. Nieustanna praca nad samodoskonaleniem i doskonaleniem naszych produktów jest naszym motorem napędowym.

Wszystkim naszym działaniom przyświeca jeden zasadniczy cel: chcemy, aby nasi Klienci dzięki produktom ANTICOR osiągnęli jak największe korzyści dla siebie i sukces na rynku. Satysfakcja naszych klientów jest naszym głównym celem.

 

ZOBACZ NASZĘ OFERTĘ