Taśma ostrzegawcza 631

Do pobrania:

Karta techniczna

Taśma ostrzegawcza 631 PCW, samoprzylepna do oznaczania niskich stropów, progów, schodów, stopni, ciągów technologicznych i komunikacyjnych, przewodów i kabli itp.

Dostępny kolor: żółto-czarne pasy.

DOSTĘPNE ROZMIARY:

  • 50 mm x 33 m
  • 100 mm x 33 m
  • inne rozmiary dostępne na indywidualne zapytanie

Taśma ostrzegawcza samoprzylepna 631

Samoprzylepna taśma ostrzegawcza to gwarancja bezpieczeństwa

Taśma ostrzegawcza samoprzylepna jest przeznaczona do znakowania obiektów przeszkód i obszarów niebezpiecznych (np. niskie stropy, progi, schody, stopnie, wyznaczania ciągów komunikacyjnych).

Taśma żółto-czarna idealnie nadaje się między innymi do wyznaczania i wskazywania niskich stropów, progów, schodów. Jest niezastąpiona do oznaczania wszelkiego rodzaju stref bezpieczeństwa w halach produkcyjnych w tym oznaczania zakończenia ramp, czy nawet znakowania wystających elementów konstrukcji (np. maszyn) jak również pomostów roboczych, rusztowań, szczebli drabin, magazynach oraz oznaczania przewodów i kabli.

Niezawodne użycie i łatwy montaż naszych produktów to nasz znak rozpoznawczy. Dokonując zakupu masz pewność, że produkt jest łatwy w użyciu i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi tnących.

Jednostronna taśma bezpieczeństwa żółto-czarna dostępna jest w kilku rozmiarach: 50 mm x 33 m i 100 mm x 33 m.

Istnieje również możliwość zamówienia innego rozmiaru na indywidualne życzenie klienta. Taśma żółto-czarna jest niewątpliwie bardzo przydatna, charakteryzuje ją także dobra wytrzymałość na rozciąganie i przyczepność do nieregularnych powierzchni. Podobnie jak inne nasze produkty, zachowuje swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur.

Samoprzylepna taśma ostrzegawcza przyciąga uwagę

Taśma ostrzegawcza to narzędzie bezpieczeństwa służące do oznaczania obszarów, które jest uważane za potencjalnie niebezpieczne lub mogące stanowić zagrożenie dla otaczającego środowiska i znajdujących się w pobliżu ludzi, znacznie zmniejszają ryzyko wypadków w niebezpiecznych miejscach.

Nasza taśma żółto-czarna jest wyjątkowa, ponieważ można ją przykleić w dowolnym miejscu lub na dowolnym przedmiocie, który wymaga uwagi.

Taśma ostrzegawcza żółto-czarna, dzięki swojej charakterystycznej i wyrazistej kolorystyce zapewnia wysoką widoczność zaznaczonych przez nią przeszkód na wszystkich powierzchniach, także na podłogach i ścianach.

Taśma ostrzegawcza znajduje zastosowanie w różnych miejscach i sytuacjach.

Niezawodność i trwałość – taśma ostrzegawcza żółto czarna

Nasza taśma PVC jest wytrzymałą i odporną na zrywanie, odporną na ścieranie i trudne warunki atmosferyczne. Może być stosowana zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków, ponieważ jest wodoodporna. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością – zastosowany mocny klej sprawia, że ​​taśma przylega do podłoża i zawsze doskonale spełnia swoją funkcję.

Oferowane przez nas produkty są nie tylko trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Szeroka gama rozmiarów gwarantuje, że bez względu na przeznaczenie taśma znakująca sprawdzi się dobrze.

Zobacz koniecznie inne nasze produkty. Oprócz standardowych taśm ostrzegawczych znajdziesz szereg innych taśm samoprzylepnych, które wykorzystasz zarówno w domu, zakładzie pracy, jak i na budowie, skontaktuj się z nami!