Logo

WOD-KAN 2023 – XXIX MIĘDZYNARODOWE TARGI MASZYN I URZĄDZEŃ DLA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

W czwartek 1 czerwca zakończyła się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Klientom i Partnerom, którzy odwiedzili nas podczas targów. Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić naszą ofertę i zaprezentować nowości produktowe. Zapraszamy ponownie za rok!

Więcej informacji znajdziesz na LinkedIn…

Solidna Firma 2022

Z przyjemnością informujemy, że firma ANTICOR ponownie została nagrodzona certyfikatem SOLIDNA FIRMA 2022 wraz z diamentową statuetką. Taką prestiżową nagrodę otrzymują firmy, które po raz 15-ty przeszły pozytywnie proces weryfikacji w zakresie terminowo rozliczanych zobowiązań oraz poszanowania ekologii i praw konsumenta. Jest to dla nas potwierdzenie, że codzienna praca, podejmowanie ambitnych projektów i inwestowanie w nowe technologie, a także rozwój są zauważane i doceniane przez ekspertów.

Dziękujemy naszym pracownikom, kontrahentom oraz dostawcom, z którymi współpracujemy od wielu lat, ponieważ ta nagroda to przede wszystkim ich zasługa.

#anticor #solidnafirma #nagroda #award

TARGI ELEKTROTECHNICZNE FORUM RONDO

W dniach 20-21 maja w Krakowie odbyła się 5. edycja Targów Elektrotechnicznych PGE FORUM-RONDO organizowanych przez POLSKA GRUPA ELEKTRYCZNA FORUM-RONDO SP. Z O.O.

To był czas owocnych spotkań i wymiany doświadczeń. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie porozmawiać o aktualnych wyzwaniach i przyszłości branży.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i wszystkie rozmowy. Do zobaczenia za rok.

XII TARGI TECHNIKI GAZOWNICZEJ EXPO-GAS

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas podczas XII Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS w Kielcach.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy spotkać się z Państwem na naszym stoisku i przedstawić ofertę nowości produktowych. To był bardzo intensywny i owocny czas. Dziękujemy za Państwa obecność, rozmowy i inspiracje.
Podczas uroczystej Gali mieliśmy przyjemność po raz kolejny odebrać nagrodę w postaci Wyróżnienia za aranżację i estetykę naszego nowego stoiska targowego. Nowoczesny styl stoiska ponownie został doceniony przez Targi Kielce S.A., serdecznie dziękujemy za uznanie. Jednocześnie dziękujemy za gratulacje z okazji jubileuszu 30-lecia naszej firmy zależnej DEGA-PLUS. To dla Państwa się rozwijamy.
Do zobaczenia na kolejnych branżowych wydarzeniach.

Zespół ANTICOR

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzmy Państwu, aby ten szczególny czas był wypełniony nadzieją, miłością i spokojem. Niech obecność najbliższych da Wam radość, otuchę i siłę do przezwyciężenia wszelkich trudności.

Zespół ANTICOR

VII Konferencja Techniczno – Naukowa ENERGAS

W ostatnim tygodniu stycznia odbyła się VII edycja Konferencji Techniczno – Naukowej ENERGAS. ANTICOR po raz kolejny był Partnerem Wspierającym to wydarzenie. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy na temat sytuacji rynku gazowniczego.

Podczas konferencji wystąpił Marcin SŁABY, członek zarządu ANTICOR oraz Dyrektor ds. technicznych i rozwoju, z prelekcją pt. Powłoki antykorozyjne wewnętrzne i zewnętrzne na rurach stalowych i armaturze rurociągów.

Dziękujemy Gascontrol Polska sp. z o.o. Polska oraz Katedra Techniki Cieplnej / Department of Thermal Technology za współpracę!

Tego rodzaju eventy są bardzo potrzebne dla rozwoju całej branży gazowniczej. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nam okazji do spotkań w najbliższym czasie 🙂

#anticor #energas #gascontrol #events #konferencja

Modernizacja hali produkcyjnej ANTICOR

WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo, informujemy, że od 12 stycznia do 6 lutego br. z powodu modernizacji linii produkcyjnej oraz prac serwisowych nastąpią utrudniania w realizacji zamówień nietypowych (poza cennikowych).

Za powstałe utrudnienia przepraszamy!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia, Szczęścia oraz Wszelkiej Pomyślności w 2023 roku, życzy Zespół ANTICOR.

We wish You a Merry Christmas and Happiness, Health and Success for the New Year 2023, Your ANTICOR Team.

Wir wünschen Ihnen ein besinnliches und frohes Weihnachtsfest, sowie viel Gesundheit, Glück und Erfolg im neuen Jahr 2023, Ihr ANTICOR Team.

INWENTARYZACJA 2-3.01.2023 r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w firmie ANTICOR w dniach 2-3.01.2023 r. zostanie przeprowadzona inwentaryzacja towarów handlowych.

W tych dniach sprzedaż oraz wysyłki będą wstrzymane.
Realizacja zamówień będzie możliwa od 04.01.2023 r.

Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy planowaniu zamówień. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

ANTICOR przejął DEGA-PLUS

Zbliżający się koniec roku to dobry czas na podsumowania działań ANTICOR.

Jednym z najważniejszych przedsięwzięć jakie zrealizowaliśmy w 2022 roku było przejęcie przez ANTICOR firmy DEGA-PLUS, sfinalizowane 16 listopada br.

Firma DEGA-PLUS jest producentem fabrycznych izolacji polietylenowych, powłok poliuretanowych i epoksydowych oraz specjalistą w zakresie aplikacji powłok ochronnych wewnątrz rur stalowych. Na rynku działa 30 lat.

Przejęcie firmy stanowi nowy rozdział w rozwoju ANTICOR wpisujący się w strategię spółek działających w Grupie. Wieloletnie doświadczenie, wiedza specjalistów i zakres oferowanych usług przez DEGA-PLUS, daje ANTICOR możliwość poszerzenia swojego portfolio.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w proces przejęcia. Jesteśmy przekonani, że wraz z Nowym Rokiem czeka na nas wiele wyzwań i ambitnych projektów, które wspólnie zrealizujemy.

#anticor #team #development #fuzja #bezpieczenstwoenergetyczne

PRZERWA ŚWIĄTECZNA 22-31.12.2022 r.

Informujemy, że w dniach 22-31.12.2022 r. firma ANTICOR będzie NIECZYNNA.
W tym czasie sprzedaż oraz wysyłki będą wstrzymane.
Realizacja zamówień będzie możliwa od 02.01.2023 r.

Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy planowaniu zamówień.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

ANTICOR Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Robotyzacja i automatyzacja produkcji taśm ANTICOR”.

Celem projektu jest wdrożenie robotycznej linii automatyzującej produkcję taśm przemysłowych, które w sposób bezpośredni pozwoli na podniesienie wydajności produkcji.

Wartość całkowita projektu: 869 610,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE:   600 950,00 PLN

WOD-KAN 2022 – XXVIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji

Za nami Targi WOD-KAN w Bydgoszczy. To były trzy intensywne dni pełne spotkań i wymiany doświadczeń na temat branży.
Dziękujemy za Państwa obecność na naszym stoisku oraz zainteresowanie ofertą ANTICOR. 🙌

Dziękujemy również Organizatorom za wyróżnienie i gratulacje z okazji 30-lecia naszej firmy. Jest nam niezmiernie miło, że nasi Partnerzy doceniają długoletnią obecność na rynku i nasz rozwój.
Kolejna edycja Targów za rok, a my już nie możemy się doczekać. 😉

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 15 kwietnia 2022 r. zmarł

 ś.p.  Wiesław PIENIĄŻEK.

Przez blisko 30 lat był częścią naszego Zespołu.

Z dużym oddaniem poświęcał się sprawom naszej firmy.
Był wspaniałym człowiekiem, życzliwym kolegą i przyjacielem.
Pozostanie w naszych sercach, pamięci i wspomnieniach.

Wyrazy głębokiego współczucia i żalu Rodzinie i Bliskim

składają

Właściciel, Zarząd i Pracownicy firmy ANTICOR.

MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA
zostanie odprawiona we wtorek 26 kwietnia 2022 r.
o godzinie 13.00 w kaplicy na Cmentarzu
Batowickim przy ul. Powstańców 48 w Krakowie.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzmy Państwu, aby ten szczególny czas był wypełniony nadzieją, miłością i spokojem. Niech obecność najbliższych da Wam radość, otuchę i siłę do przezwyciężenia wszelkich trudności.

Zespół ANTICOR

Targi Elektrotechniczne Forum Rondo

Za nami IV edycja targów elektrotechnicznych #ForumRondo, gdzie ponownie zaprezentowaliśmy na nich swoje produkty i usługi. Był to świetny czas spotkań i rozmów biznesowych, wymiany wiedzy i analizy trendów branżowych.

Dziękujemy za zaproszenie  – naszemu wieloletniemu partnerowi biznesowemu, a Państwu za obecność na naszym stoisku.

Relacja z targów 👉 https://bit.ly/3EDOpQg

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Solidna Firma 2021

Z przyjemnością informujemy, że firma ANTICOR ponownie została nagrodzona certyfikatem Solidna Firma. Cieszy nas to tym bardziej, że tytuł ten otrzymujemy nieprzerwanie od 2004 roku. Dla nas to potwierdzenie, że nasza praca, zaangażowanie w rozwój firmy oraz wartości jakimi się kierujemy są zauważane i doceniane przez ekspertów.

Ta nagroda to zasługa całego zespołu oraz kontrahentów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Dziękujemy!

6 RAJD MEMORIAŁ JANUSZA KULIGA I MARIANA BUBLEWICZA

ANTICOR jest po raz kolejny sponsorem podczas kolejnego 6 Rajdu – Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Rajd upamiętnia tych wielkich i tragicznie zmarłych polskich kierowców. W trzydniowej imprezie wezmą udział 43 załogi z całego kraju.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do wydarzenia jako Sponsor Rajdu.
Wszystkim uczestnikom życzymy udanej zabawy i powodzenia.

Do zobaczenia na trasie!

https://pl.motorsport.com/rajdy/video/marczyk-i-gospodarczyk-memorial-kuliga-i-bublewicza-onboard-os-4-wieliczka/569199/

#anticor #sponsor #solnemiasto

VI Konferencja Techniczno – Naukowa ENERGAS

W dniach 26-28 stycznia 2022 r. odbyła się VI edycja Konferencji Techniczno – Naukowej ENERGAS. Tematem przewodnim wydarzenia były „Gazociągi wysokiego ciśnienia – nowe technologie, prace specjalistyczne, usługi i urządzenia sieci gazowej”.

Firma ANTICOR jako Partner Wspierający Konferencję brała czynny udział w sesjach wykładowych oraz panelu dyskusyjnym. Marcin Słaby, członek zarządu ANTICOR oraz dyrektor ds. technicznych i rozwoju, przedstawił problematykę powłok przeciwkorozyjnych i ich zastosowania w branży energetycznej.

Konferencja ENERGAS była miejscem wymiany doświadczeń szerokiego grona ekspertów na temat zmian zachodzących w branży energetycznej.

 

Gascontrol Polska sp. z o.o. dziękujemy!

#ANTICOR #ENERGAS #IGG #PGNiGSA #GASCONTROL #CONFERENCE #GAS #TECHNOLOGIES #DEVELOPMENT

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia, Szczęścia oraz Wszelkiej Pomyślności w 2022 roku życzy Zespół ANTICOR.

We wish You a Merry Christmas and Happiness, Health and Success for the New Year 2022. Your ANTICOR Team.

Wir wünschen Ihnen ein besinnliches und frohes Weihnachtsfest, sowie viel Gesundheit, Glück und Erfolg im neuen Jahr 2022 Ihr ANTICOR Team.

24.09.2021 firma nieczynna

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w piątek 24 września 2021 r. firma ANTICOR będzie nieczynna w związku z celebracją jubileuszu 30-lecia firmy.

Prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę przy planowaniu zamówień.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

XI Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas podczas XI Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS w Kielcach.

Po dłuższej przerwie mogliśmy spotkać się z Państwem na naszym stoisku i przedstawić ofertę produktową.To był bardzo intensywny i owocny czas. Dziękujemy za Państwa obecność, rozmowy i inspiracje.

Podczas uroczystej Gali mieliśmy przyjemność odebrać nagrodę w postaci Wyróżnienia za aranżację i estetykę naszego nowego stoiska targowego. Atrakcyjny i nowoczesny styl stoiska został doceniony przez Targi Kielce S.A., serdecznie dziękujemy za uznanie.

Dziękujemy za gratulacje z okazji jubileuszu 30-lecia firmy ANTICOR. To dla Państwa codziennie się rozwijamy i udoskonalamy nasze produkty oraz usługi.

Do zobaczenia na kolejnych branżowych wydarzeniach.
Zespół ANTICOR

Promocja na taśmę Aluminio 371

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z promocji.                                                                    Tylko teraz SUPER CENY!!!

5 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

ANTICOR jest po raz kolejny sponsorem podczas kolejnego 5 Rajdu – Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 9 maja na drogach powiatu wielickiego.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z „PLATINIUM 5 Rajdu Memoriału im. J. Kuliga i M. Bublewicza”.

Transmisja dostępna będzie na Facebooku Automobilklubu Krakowskiego https://www.facebook.com/automobilklub.krakowski oraz na stronie www.superos.pl w zakładce Relacja on-line.

Początek transmisji 12.45     09.05.2021.

 

 

 

Solidna Firma 2020

Firma ANTICOR po raz kolejny została nagrodzona Certyfikatem w Programie Gospodarczo-Konsumenckim SOLIDNA FIRMA.

W Programie Solidna Firma biorą udział firmy, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt Jej obywateli.

Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Laureatami zostają zarówno firmy małe jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie. Jest to widoczny dowód, że solidność nie zależy od wielkości firmy ani od rodzaju prowadzonej działalności.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 1 kwietnia 2021 r. zmarł

Pan Adam BOCHENEK

Przez 30 lat był częścią naszego Zespołu, jako Prezes Zarządu spółki, następnie Członek Zarządu, Członek założyciel Izby Gospodarczej Gazownictwa.

Pozostanie w naszych sercach, pamięci i wspomnieniach.

Wyrazy głębokiego współczucia i żalu Rodzinie i Bliskim

składają

Właściciel, Zarząd i Pracownicy firmy ANTICOR

Msza święta żałobna odprawiona zostanie w piątek 9 kwietnia 2021 r.
o godzinie 14.00 w kaplicy na Cmentarzu Na Salwatorze w Krakowie.
Wolą Rodziny prosimy o nieskładanie kondolencji
oraz zachowywanie zaleceń sanitarnych.

Pogodnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji świąt Wielkanocnych
życzymy naszym Klientom
i Partnerom Biznesowym,
aby ten wyjątkowy czas
był pełen wiary, nadziei i miłości.
Aby serca napełnił otuchą
i pozwolił przezwyciężyć
nawet największe trudności.

01 kwietnia 2021 – firma ANTICOR będzie nieczynna

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w piątek 2 kwietnia 2021 r. firma ANTICOR będzie nieczynna.

Aby zamówienia zostały zrealizowane przed świętami muszą wpłynąć najpóźniej do środy 31 marca br. Prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę przy planowaniu zamówień. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

PRACA W ANTICOR

PRACA OD ZARAZ!!!   Poszukujemy pracownika produkcji

Zakres obowiązków:

 • realizowanie zadań produkcyjnych
 • obsługa maszyn i urządzeń w procesach produkcyjnych
 • dbanie o wysoką jakość wyrobów przez przestrzeganie standardów produkcji

Wymagania:

 • wykształcenie: podstawowe
 • umiejętności manualne
 • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
 • minimum roczne doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn

Oferujemy:

 • pracę w godzinach 7-15, pełny etat
 • stabilną pracę w młodym zespole
 • atrakcyjne, bezpośrednio związane z wynikami pracy wynagrodzenie
 • program szkoleń pracowniczych
 • opieka zdrowotna

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres:

rekrutacja@anticor.pl

OSOBISTY ODBIÓR TOWARU – KORONAWIRUS

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego informujemy, iż od dnia 17.03.2020 do odwołania nie będzie możliwości osobistego odbioru towaru w naszym zakładzie produkcyjnym.

Wszystkie zamówienia będą dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich.

W tej sprawie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
Agnieszka TRZASKA, tel. 12 289 18 30, e-mail: trzaska.a@anticor.pl
Angelika STARMACH, tel. 12 289 18 31, e-mail: starmach.a@anticor.pl

Prowadzone działania mają na celu ograniczenie ryzyka zachorowań.
Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań.

ANTICOR Sp. z o.o.

Uzyskanie CERTYFIKATU – SOLIDNA FIRMA 2019

Szanowni Państwo,

Firma ANTICOR została nagrodzona tytułem SOLIDNA FIRMA 2019 oraz uhonorowana SZMARAGDOWĄ STATUETKĄ jako dwunastokrotny laureat programu – po pozytywnej wieloetapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Na uroczystej Gali nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Pan Adam Bochenek.

W Programie Solidna Firma biorą udział firmy, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt Jej obywateli. Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W dotychczasowych edycjach wręczono łącznie ponad 2200 certyfikatów. Laureatami zostają zarówno firmy małe jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie. Jest to widoczny dowód, że solidność nie zależy od wielkości firmy ani od rodzaju prowadzonej działalności.”

X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas podczas jubileuszowych Targów EXPO-GAS w Kielcach. Było nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu m.in. innowacyjne urządzenie do przygotowania powierzchni stalowych – THE CLEANTECH PREPPER, które otrzymało wyróżnienie oraz medal podczas konkursu na najlepszy produkt. Już dzisiaj zapraszamy do kolejnej edycji targów w 2021 roku!!!

EUROCORR 2018

W dniach 9-13 września 2018 r. w Krakowie, odbyła się największa, europejska konferencja korozyjna EUROCORR. Wydarzenie to jest corocznie organizowane przez Europejską Federację Korozyjną w kraju członkowskim, wspólnie z krajowym stowarzyszeniem, członkiem EFC. W Polsce, EUROCORR był organizowany wraz z Polskim Stowarzyszeniem Korozyjnym. Podczas Kongresu zostały wygłoszone 2 referaty przez przedstawicieli naszej firmy: – 1 Korozja w przemyśle ropy i gazu: Technologia Cassing Filler – wygłoszony przez Pana Marcina Słabego – 2 Korozja morska: Ochrona przeciwkorozyjna elementów stalowych – wygłoszony przez Pana Tomasza Bochenka Program konferencji, poza referatami zgłoszonymi przez uczestników, obejmował referaty plenarne i wprowadzające, spotkania wszystkich 23 grup roboczych (w 12 równoległych sesjach) specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach korozji i warsztaty specjalnie zaplanowane na daną edycję konferencji.

33-te Międzynarodowe Spotkanie Gazownicze

Jedna z największych międzynarodowych konferencji i wystaw gazowych w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej w dniach 9-11 maja w Opatiji spodziewa się udziału 600 ekspertów w dziedzinie gazu i energii, w skład których wchodzą przedstawiciele około 240 firm i organizacji, około 60 mówców i więcej niż 40 wystawców z 20 krajów w Europie, USA i Iranie. Wpływowa grupa z branży gazu obejmie szereg tematów ważnych dla branży gazowej i energetycznej, które przemierzają cały łańcuch gazu ziemnego, a także kluczowe wyzwania, które będą decydować o rozwoju rynku gazu ziemnego w najbliższej przyszłości. Firma ANTICOR wzięła czynny udział w tym wydarzeniu.

Targi ENEX 2018

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas na targach ENEX w Kielcach. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy zaprezentować nasze nowości produktowe. Zapraszamy do współpracy! Zespół ANTICOR

IX Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie podzielić się doświadczeniem w zakresie ochrony antykorozyjnej. Już dziś zapraszamy Państwa na kolejną JUBILEUSZOWĄ już edycję targów EXPO-GAS w Kielcach w 2019r.